домашня сторінка > Зв'язатися з нами
Тел: +86-29-86105123
Факс: +86-29-86513529
E-mail:Manager@rejeegroup.com
Адреса: Rm 10802, блок B, Kairui будівлі, економічної зони розвитку Сіань, Китай.
Менеджер

Менеджер: Єва Hui

Електронна пошта:Eva@rejeegroup.com

Виконавчий продажів

Виконавчий продажів: Наталі

Електронна пошта: Natalie@rejeegroup.com

Торговий представник

Торговий представник: Ерік

Електронна пошта:Eric@rejeegroup.com


Продажі представник: Вінсент

Електронна пошта:Vincent@rejeegroup.com


Продажі мерчендайзерів

Продажі мерчендайзерів: Емма

Електронна пошта:Emma@rejeegroup.com

Продажі мерчендайзерів: Томас

Електронна пошта:Thomas@rejeegroup.com

Післяпродажне обслуговування

Післяпродажне обслуговування: Джейсон

Електронна пошта:Jason@rejeegroup.com


Післяпродажне обслуговування: Кевін

Електронна пошта:Kevin@rejeegroup.com


Технічний персонал

Технічний персонал: Алан

Електронна пошта:Technical@rejeegroup.com


Скарбник

Скарбник: Юлія

Електронна пошта:Julia@rejeegroup.com




Продукти